top of page
Shopping

TAVS STILS - PERSONĪBAS SPOGULIS!

Jūties un izskaties brīnišķīgi!

- “ Modes metropoļu tendences un glancēto žurnālu krāšņās lappuses mūs iedvesmo un aicina sapņot, tomēr reālā ikdienas dzīve diktē savus noteikumus. Bagātīgais veikalu sortiments var mulsināt un ievest strupceļā, tādēļ privātais stilists ir tieši tas profesionālis, kas var palīdzēt ‘uzzīmēt’ vajadzīgo ceļa karti, daloties ar zināšanām un pieredzi.” -

Vai vēlies stilīgu, viegli kombinējamu

un vienmēr aktuālu garderobi,

kas Tevi iedvesmo katru dienu?

Sazinies ar mani konsultācijai vai šopingam!

_MG_9075.jpg

SKAPJA REVĪZIJA UN DIAGNOSTIKA

Lai stilists saprastu, kāds ir Tavas garderobes DNK un kuras kļūdas vajadzētu 'izravēt', ļoti bieži jāsāk ar skapja revīziju, lai saprastu ko atstāt, no kā atbrīvoties un kas jauns klāt nepieciešams. Katrai dāmai ir kāds mīļotais 'grābeklis' uz kura tā parasti pati kāpj no gada uz gadu. Kopā darbojoties, vienmēr veidojam sarakstu, konkretizējot nepieciešamās lietas, kas atsvaidzinās skapja saturu un radīs iedvesmu komplektēšanai.

MĒRĶI, PLĀNI UN BUDŽETS

Vieni no lielākajiem mītiem par iepirkšanos ar stilistu ir, ka tas domāts tikai turīgajiem un labai garderobei vajag ļoti daudz naudas, ka stilists sapirks tikai tendences vai vēl sliktāk, saģērbs Tevi kā sevi pašu. Ja konsultējies ar atzītu ekspertu - stilistu ar pieredzi un jaušamu portfolio, tas nekad nevar notikt. Ņemot vērā šodienas milzīgo sortimenta piedāvājumu gan veikalos, gan online, lai labi izskatītos, nav daudz par to jāmaksā. Vajadzīgas tikai zināšanas :)

ŠOPINGS UN KOMPLEKTĒŠANA

Privātajās šopinga sesijās ar stilistu, mēs nekad neiepērkamies haotiski vai atlaižu un skaisto lietu iespaidotas. Arī modes tendences visbiežāk ir sekundāras. Pirmkārt, vadamies pēc vajadzīgo lietu prioritārā saraksta. Otrkārt, vienmēr domājam par kombinējamību un sezonām. Ja Tu netici, ka no 12 lietām var izveidot 57 skaistus komplektus, tad ir laiks apmeklēt manas lekcijas vai tikties kādā konsultācijā.

SEZONALITĀTE UN AKTUALITĀTE

Aktuāla garderobe nekad nesastāv tikai no tendenču iedvesmotiem apģērbiem. Tās pamatā ir bāzes garderobe, tautā saukta par kapsulas garderobi. Bieži tas Tev ir monotons un garlaicīgs darbiņš, meklēt tās vienkāršās, ilglaicīgās, labas kvalitātes lietas un vēl par budžetam atbilstošu summu, bet tieši tā ir atslēga stabilai garderobei. Te ar lielāko prieku palīdzēs personīgais stilists, kurš vēl arī ieteiks, kā bāzes lietās nepazaudēt savu personību un kur pielikt vajadzīgās 'odziņas'.

Woman's Fashion

VIEGLI KOMBINĒJAMA GARDEROBE

Tu iegūsi viegli kombinējamu garderobi, ko elementāri pielāgot sezonām un Taviem īpašajiem notikumiem. Vairs nekādu lieku drēbju kalnu, nevajadzīgu izdevumu un ātru emocionālo pirkumu! 

Fashion Portrait

PASVĪTROTA FIGŪRA UN IDEĀLAS PROPORCIJAS

Visi tērpi pasvītros Tavu individuālo figūru un sekos Taviem dzīves mērķiem. Sniegs ievesmu katru dienu un radīs prieku nēsājot. Atbrīvosies no galvassāpēm un teiciena "Man nav ko vilkt''!

Fashionable Lady at Airport

LAIKA UN BUDŽETA EKONOMIJA

Tu ietaupīsi ĻOTI daudz laika, jo vairs nebūs jāmaldās pa lupatu džungļiem, lieki tērējot naudu. Es Tev iemācīšu visus bāzes principus, lai Tu pati turpmāk veiksmīgi varētu darboties un pati sev būt stilists.

TAVI IEGUVUMI

?

IZVĒLIES SEV NEPIECIEŠAMO PAKALPOJUMU:

 

  • Konsultācijas

  • Konsultācijas online

  • Privāta iepirkšanās

  • Skapja revīzija

  • PDF materiāls ar komplektiem

  • Kapsulas veidošana

  • Kapsulas veidošana online

  • Stila Skola 

bottom of page