Yellow And White Flowers

STILA
SKOLA

IEDVESMAS DARBNĪCA

~ "Šis ir pilnīgi jauns online kurss, kas sniegs praktiskas bāzes zināšanas, lai Tu rastu iedvesmu paskatīties uz savu stilu un garderobi ar 'svaigu aci'. Būs daudz noderīgas informācijas par komplektēšanas principiem, jēgpilnu investēšanu un ilglaicīgām lietām, par garšīgākajām krāsu kombinācijām un modīgāko street style. Un pats labākais - tas viss pielāgots tieši Tavai ikdienai. Vienkārši, praktiski un noderīgi. Tiekamies tiešsaistē! "~

LEKCIJU PLĀNS :

1. GARDEROBES REVĪZIJA

Mēs nešķirosim visu skapi, bet gan revidēsim garlaicīgas un aizmirstās lietas, lai piešķirtu jaunu dzīvi bezpersoniskiem krekliem, dīvaina garuma svārkiem un aizvēsturiskām žaketēm.

2. MODES TENDENCES TEV

Zinu, zinu, modes tendences sausā veidā nevienu neinteresē. Tomēr svarīgi ir zināt, kas vispār ir aktuāls šajā gadā, kā to pielāgot savam stilam un ko integrēt jau no skapī esošā.

3. FIGŪRAS KOREKCIJA

Nav nepariezas figūras, bet gan nepareizi tērpta figūra. Mēs katra esam brīnišķīga savā individualitātē! Pastāstīšu par spēka vietām katrai figūrai un kādā veidā tās labāk akcentēt.

1. KRĀSAS UN TO KOMBINĀCIJAS

Krāsa parasti ir pirmā, kas mūs iedvesmo, taču visbiežāk mēs drosmīgi kombinēt neatļaujamies, tāpēc vismīļākā jau desmito gadu ir melnā :). Pastāstīšu par krāsu ģimenēm un kombinācijām, kas vienmēr būs veiksmīgas.

2. KAPSULAS GARDEROBE

Te parunāsim par to, kas tad ietilpst izslavētajā kapsulā, kā to veidot. Kā nepazaudēt personību bāzes lietās, kādi ir tās pamatprincipi un kāpēc šī tēma ir viena no pieprasītākajām

3. MODĪGS STREET STYLE

Trenēsim kritisko domāšanu, asināsim aci un atklāsim stailinga knifus, analizējot dāmas modīgos ielas komplektos. Analizēsim, kas mūs iedvesmo un ko no tā varam aizņemties sev.

1. KOMPLEKTĒŠANA - 12lietas/57 komplekti

Tu būsi pārsteigta, cik maz vajag, lai radīt daudz labu komplektu. Absolūti bez galvassāpēm un liekiem tēriņiem. Mode savā ziņā tomēr ir matemātika.

2. ILGLAICĪGAS INVESTĪCIJAS

Gudra iepirkšanās - ar šādu konceptu nošaut greizi nav iepējams. Kur investēt, kā investēt, kādi ir šie objekti? Lietas, uz kurām varam paļauties un tās priecē mūs vairāk gadus.

3. STAILINGA TRIKI

Visvienkāršākais baltais krekls var pārvērsties par ideālu stila ieroci modīgām rotaļām. Un ne tikai tas! Visas stailinga aizkulises, lai radītu vajadzīgo efektu.

1. JAUNĀ KLASIKA

It kā klasiku mēs visas mīlam, tai uzticamies un saprotam, bet arī tur ir nianses, aktualitātes un jaunas vēsmas, kas kopsummā padara izstrādājumu vai tēlu laikmetīgu.

2. AKTUĀLIE AKSESUĀRI

Dievs ir detaļās! Neskatoties uz to, ka modē ir viss, apspriedīsim precīzi, kādi apavi un aksesuāri tagad ir aktuāli. Kādu efektu tie rada un kā tos integrēt mūsu garderobēs.

3. RAKSTI UN FAKTŪRAS

Šī ir sarkanā līnija, kuru izdodas pārvarēt vien drosmīgajām vai arī netuvoties tai nemaz. Pastāstīšu, kā neatteikties no rakstainiem apģērbiem, kādus kultūras kodus tie nes un kā visveiksmīgāk tos pielietot savā garderobē.