top of page
H65A0921-01-02.jpeg

Stila Skola

Esi sveicināta online stila skolā

      Vai Tev bieži sanāk stāvēt pie sava apģērba skapja ar domu ''man nav ko vilkt''?

Ģērbt nav ko, taču nepatīk iepirkties, laikošana šķiet mokoša, neorientējies veikalu piedāvājumā? Tava apģērbu skapja saturs ir vienveidīgs un īsti nav arī ideju, ko ar to iesākt?

Varbūt meklē iedvesmu, bet nav laika sērfot internetā un tur informācijas ir vienkārši par daudz?

     Ja atbilde uz kādu no šiem jautājumiem ir "jā", tad Stila Skola Tev būs lielisks palīgs saņemt aktuālu informāciju un praktiskus padomus, lai veiksmīgi veidotu savu personīgo tēlu un viegli orientētos modes valodas izteiksmes veidos. Stila Skola būs Tava ikdienas iedvesma, reāli pielietojamas zināšanas un noderīgi padomi no manis personīgi Tev! Visas manas zināšanas un pieredze par vizuālā tēla veidošanu ir Tavā rīcībā. Tavs personīgais stilists vienas pogas attālumā!

Kā tas strādā

"Stila Skola" veidota uz moduļu principa, kur katru mēnesi tiek apgūta kāda aktuāla tēma. "Stila Skola" ir slēgts Telegram kanāls tikai abonementiem, kur katru dienu saņemsi svaigu informācijas devu, kas palīdzēs Tev apgūt esošo tēmu - komentē, laiko vai vienkārši lasi un pielieto dzīvē. 

0P2A9968tone.jpg

Iegādājoties abonementu, katru moduli atsevišķi, e-pastā saņemsi apstiprinājuma piekļuvi TELEGRAM kanālam ar aktuālo tēmu.

1 tēma mēnesī = 1 modulis

0P2A0149.jpg

Katru mēnesu TELEGRAMĀ noteiktā laikā saņemsi attiecīgā moduļa informāciju, podomus, stila idejas, gatavas apģērba kombinācijas, ziņas, fotogrāfijas un, pēc nepieciešamības, manu konsultāciju.

0P2A0005.jpg

Attiecīgā moduļa laikā, ​​Tev ir pieejama mana personīgā konsultācija PAR VELTI.

TELEGRAM kanālā katra moduļa ietvaros Tev ir iespēja uzdot jautājumus, iesūtīt fotogrāfijas un saņemt komentārus.

Iegusti Telegram platformu šeit:

Telefonā (Android)

Telefonā (iPhone, iPad)

windows.png

Datorā (Windows, Mac, Linux)

22791.png

Datorā (mac OS)

Līga,

Jūtos atplaukusi sievišķībā un man ir pavēries pavisam cits skatījums uz apģērbu. Turpinu baudīt savus un stilistu darba augļus, saņemot atzinīgus vārdus no apkārtējiem, ka esmu kļuvusi stilīgāka. Stila Skolu ieteiktu katrai!

​Žanna

Fantastisksas 3 nedēļas, kas kardināli mainīja manus priekšstatus par aktuālu garderobi!

Naģežda

Katra tikšanās ar Anitu ir gan atpūta, gan iedvesmas avots, gan milzīgs daudzums informācijas un pie reizes burvju gūdiens pareizajā virzienā.
bottom of page